نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد درگاه pay.ir

محصولات بازدید شده

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

نو

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

جزییات بیشتر

40,000 تومانبدون مالیات

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

نام محصول: فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی
نوع محصول: دی وی دی رایت شده
تعداد: 1DVD
ضمانت: تعویض محصول در صورت معیوب بودن
فروشنده: بهنام تشکری
برند فروشگاه تک داد

اطلاعات بیشتر

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی 96 شامل 50 جلسه تدریس حقوق تجارت یک تا حقوق تجارت چهار می باشد که به صورت جامع به کلیه مباحث درس حقوق تجارت پرداخته شده است، به خریداران این فایل، فایل صوتی قوانین خاص دکتر توکلی به صورت هدیه تقدیم می گردد.

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی به کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و داوطلبان آزمون های تخصصی حقوقی از جمله آزمون وکالت و آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی پیشنهاد می گردد.

منبع تدریس حقوق تجارت دکتر توکلی کتابهای تالیفی ایشان است و با تهیه فایل صوتی حقوق تجارت و تهیه کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی نیازی به هیچ منبع مطالعاتی دیگری به جز قانون تجارت نیست.

از کتابهای تالیفی دکتر توکلی، کتاب مختصر حقوق مدنی، مختصر حقوق تجارت و مختصر آیین دادرسی می باشد که می توانید با تهیه این کتب به صورت صد در صد به درس مربوطه مسلط شوید.

دکتر توکلی تسلط بسیار ممتازی در تدریس دروس حقوق مدنی و حقوق تجارت و آیین دادرسی مدنی دارند و صاحب چند جلد کتاب در زمینه ساده سازی آموزش دروس یاد شده می باشند، از جمله کتاب مختصر حقوق مدنی، کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی و مختصر حقوق تجارت تالیف دکتر محمد مهدی توکلی، که می توانید همراه با تهیه فایل صوتی آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی، به مطالعه کتاب مزبور نیز بپردازید.
دکتر محمد مهدی توکلی، از سال 1388 تا به حال در آموزشگاه های حقوقی آمادگی آزمون وکالت و آزمون کارشناسی ارشد مشغول تدریس دروس حقوق تجارت و آیین دادرسی مدنی هستند.
از دکتر محمد مهدی توکلی علاوه بر کتب تالیفی دانشگاهی، کتاب های مختصر حقوق مدنی و مختصر آیین دادرسی مدنی و مختصر حقوق تجارت چاپ و منتشر شده است که مطالعه این کتابها به کلیه داوطلبان آزمون های حقوقی توصیه می گردد.

اجازه عرضه این فایل از دکتر توکلی صرفا جهت انتشار در فروشگاه تک داد توسط آقای تشکری اخذ گردیده است.

جهت شنیدن جلسه اول کلیک نمایید

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

فایل صوتی حقوق تجارت دکتر توکلی

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات دیگر در همان شاخه: