نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد درگاه pay.ir

محصولات بازدید شده

آموزش جامع طراحی پرتره

نو

آموزش جامع طراحی پرتره

جزییات بیشتر

15,000 تومانبدون مالیات

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

نام محصول: آموزش جامع طراحی پرتره
نوع محصول: بسته اورجینال
تعداد: 1DVD
برند فروشگاه تک داد

اطلاعات بیشتر

آموزش جامع طراحی پرتره

آموزش طراحی پرتره

نقاشی تک‌چهره یا نقاشی پرتره یکی از انواع نقاشی است که هدف آن تجسم بصری موضوع است که معمولاً برای مجسم کردن گونه‌های بشری به کاربرده می‌شود. مضاف بر نقاشی نگارگری می‌تواند از طریق ذیگر روش‌ها نظیر قل زنی (معمولاً به وسیله تیزاب)، حکاکی سنگی، عکس برداری، تصویر تلویزیونی و رسانه‌های دیجیتال نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

مفهوم نگارگری صورت می‌تواند همچنین به توصیف نقاشی صورت‌های حقیقی نیز بپردازد. صورتگر می-تواندکار خودش را برای عامه یا اشخاص خصوصی یا الهام تأثیریافته از موضوعات انجام دهد. نگارگری معمولاً به تشریح مفاهیم مهم و ثبت خاطرات خانوادگی به منظور یادآوری می‌پردازد. از دید تاریخی، مقدار نقاشی پرتره به رسم یادآوری کردن ثروت وقدرت استفاده می‌شده است. هرچند تا گذشت زمان این مسئله برای کلاس‌های پایین‌تر جامعه به منظور تصویرگری خانواده و هم قطارهایشان مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه، تصویرگری صورت هنوز هم توسط دولت‌ها، مؤسسات، گروه‌ها، کانون‌های تجمعی و به صورت انفرادی مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش جامع طراحی پرتره جامع ترین آموزش طراحی

آموزش جامع طراحی پرتره توسط استاد برجسته پرتره با فتوشاپ روشی ساده برای طراحی پرتره مجموعه تصاویر زیبا از طراحی پرتره بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا

آموزش جامع طراحی پرتره را می توانید به قیمت پشت جلد از فروشگاه تک داد تهیه نمایید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آموزش جامع طراحی پرتره

آموزش جامع طراحی پرتره

آموزش جامع طراحی پرتره

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات دیگر در همان شاخه: